Vyzkoušejte nejlepší čaje z Gruzie v praktickém porcovaném balení. Kromě toho, že vás během chvíle příjemně zahřejí, podporují také odpočinek, nabijí vás energií a mají blahodárné účinky na vaše zdraví. To vše díky přírodním, biologicky aktivním látkám.

Čaje svou vůni a prospěšné látky získávají z ryzí přírody kavkazských hor. Neobsahují umělá barviva, pesticidy ani ochucovadla. Pro větší kontrolu nad dávkováním doporučujeme vyzkoušet také naše sypané čaje.

Zobrazuji všech 9 výsledků

Gruzínský zelený čaj s mátou porcovaný – 20 ks.

89.00 vč. DPH
Gruzínský zelený čaj s mátou se skládá z nejjemnějších čajových výhonků. Jsou shromažďovány výhradně na plantážích, kde se nepoužívají škodlivé chemické látky.

Gruzínský zelený čaj s citrónem porcovaný – 20 ks.

89.00 vč. DPH
Gruzínský zelený čaj s citrónem se vyznačuje lahodným aroma gruzínského citronu v kombinaci s klasickou chutí zeleného čaje.

Gruzínský černý čaj s citrónem porcovaný – 20 ks.

89.00 vč. DPH
Gruzínský černý čaj s citrónem se vyznačuje lahodným aroma gruzínského citronu v kombinaci s klasickou chutí černého čaje.

Gruzínský ovocný čaj porcovaný – 20 ks.

95.00 vč. DPH
Přírodní ovocný čaj s lesními plody pro všechny, kteří nemají rádi barviva, pesticidy a umělé příchutě.

Gruzínský zelený čaj porcovaný – 20 ks.

89.00 vč. DPH
Čistě přírodní zelený čaj bez chemického ošetření. Výrazné změny teploty mezi denní a noční dobou a rovněž spojení mořského a horského klimatu dává čajovým lístkům jejich unikátní aroma.

Gruzínský černý čaj se šípkem porcovaný – 20 ks.

89.00 vč. DPH
Černý čaj s šípkem má bohatou a rafinovanou chuť. Zaujme vás kombinace svíravosti čajových lístků s elegantní a jemnou vůní šípků.

Gruzínský černý čaj s tymiánem porcovaný – 20 ks.

89.00 vč. DPH
Gruzínský černý čaj s tymiánem má jedinečnou chuť a velmi příjemnou vůni.

Gruzínský černý čaj porcovaný – 20 ks.

89.00 vč. DPH
Gruzínský černý čaj Manna v sáčcích je vyroben z nejkvalitnějších čajových lístků a obsahuje pouze přírodní složky bez konzervačních látek a chemického zpracování.