Vyzkoušejte gruzínské sladkosti s čistě přírodním složením, které nejen skvěle chutnají, ale mají i zdravotní benefity. Nenechte si ujít výborné oříškové tyčinky čuchčora ani jedinečné gruzínské džemy ze surovin, jako je exotická fejchoa, aromatické kdoule, sladké vlašské ořechy nebo osvěžující meloun. Nebo gruzínský med akátový, kaštánový nebo i gruzínský luční med.

Dopřejte svému tělu to, co potřebuje v té nejlepší formě. Vitamíny, minerály, antioxidanty a skvělá chuť, to jsou přírodní sladkosti z Gruzie. Podívejte se také na naše dárkové sady gruzínských dobrot.

Zobrazuji všech 16 výsledků

Zavařenina ze Kdoule – 370g.

99.00 vč. DPH
Kdoulový džem je velmi chutná a zdravá pochoutka, která vás přenese do krásné Gruzie.

Zavařenina z vlašských ořechů – 370g.

139.00 vč. DPH
Ořechový džem z vlašských ořechů zaujme skvělou texturou, lákavou vůní a neodolatelnou chutí.

Zavařenina z vodního melounu – 370g.

139.00 vč. DPH
Džem z vodního melounu poskytne sladké osvěžení a naladí vás na letní vlnu.

Lamaria – Květový luční med z Gruzie – 350g.

390.00 vč. DPH
Květový luční med od Lamaria - ochutnejte unikátní chuť vysokohorského medu. Kvalita, tradice a šlehaná konzistence ve každé lžičce - přírodní gruzínská delikatesa, kterou si zamilujete.

Lamaria – Kaštanový a Lipový med z Gruzie – 350g.

427.00 vč. DPH
Gruzánský kaštanový a lipový med - ponořte se do světa Gruzínského Medu. Získáte nejen lahodný zážitek, ale také posílení pro zdraví.

Lamaria – Akatový med z Gruzie – 350g.

349.00 vč. DPH
Akatový med z Gruzie od Lamaria je klenotem gruzínských hor, z regionu Kachetie. S jemnou chuťí a téměř průzračnou barvou přináší každý lžička medový zážitek. Lamaria pečlivě vybírá každou kapku, aby vám přinesla nejkvalitnější med. Užijte si kus Gruzie v každém sladkém okamžiku s naším akátovým medem.

Lamaria – Kaštanový med z Gruzie – 350g.

399.00 vč. DPH
Ponořte se do bohatství Gruzínských hor s kaštanovým medem z Adžara. Získávejte energii, podporujte zdraví a otevřete dveře k novým kulinářským zážitkům. Objednejte si teď a okusíte magii v každé lžičce!