Chacha a gruzínský koňak či brandy – to je pravá chuť Gruzie. V této nádherné zemi se z hroznů kromě výborného vína vyrábí také několik druhů alkoholu.

Chacha neboli gruzínská vodka je hroznová pálenka z výlisků, které zbydou po výrobě vína, případně z nezralých nebo divokých hroznů.
Gruzínský koňak je vinná pálenka neboli brandy, která se v Gruzii dle tradičního francouzského postupu vyrábí již od 19. století. Takzvaný gruziňák vyniká jantarovou barvou, vůní ořechů a mandlí a karamelovou chutí s tóny dubu.

Zobrazuji všech 9 výsledků

Sarajishvili – VSOP 8-12 letý gruzínský koňak – 700 ml.

949.00 vč. DPH
Sarajishvili VSOP je gruzínský koňak vyrobený z vinných pálenek, které zrály v nejstarších skladech destilátů JSC Sarajishvili 8-12 let.

Sarajishvili – XO 18-30 letý gruzínský koňak – 700 ml.

1799.00 vč. DPH
Gruzínský koňak Sarajishvili XO je složený z více než 15 různých destilátů, z nichž nejstarší zrály přes 30 let.

Sarajishvili – VS 6-8 letý gruzínský koňak – 700 ml.

649.00 vč. DPH
Čerstvá, harmonická brandy s živým charakterem a jasnou, jantarovou barvou složenou z destilátů s hrozny z různých oblastí Gruzie, s dobou zrání starší než 10 let.

Sarajishvili – Tikhari – Gruzínská ořechová brandy v krabici – 500 ml.

465.00 vč. DPH
Gruzínská ořechová brandy chutná jako zralý koňak s nádechem ořechů. Sladkokyselá, suchá ořechová chuť s hlubokými sudovými tóny. Čekají vás tóny sladkého fortifikovaného vína, ořechů a skořice, v dochuti pak rozinky, propolis, třešňová šťáva a tabák.

Marani – ČAČA Saperavi 40% – 500ml.

365.00 vč. DPH
Chacha je klasická gruzínská vodka, v tomto případě z hroznů odrůdy Saperavi. Zaujme intenzivní vůní sladkých rozinek, hrušek a zralých švestek.

Marani – ČAČA Mtsvane 40% – 500ml.

365.00 vč. DPH
Chacha z odrůdy hroznů Mtsvane má jemnou chuť s úžasnými hroznovými tóny a čistou průhlednou barvu. Sladké tóny fíků, datlí a hroznů a dezertní závěr s nádechem pepře.

Marani – ČAČA Rkatsiteli 40% – 500 ml.

365.00 vč. DPH
Chacha [čača] z odrůdy hroznů Rkatsiteli má charakteristickou jemnou a osvěžující chuť, kterou ocení každý náročný milovník alkoholu.

Marani – ČAČA – degustační sada – gruzínská vodka

999.00 vč. DPH
Hroznová gruzínská vodka pro ty, kteří chtějí objevit bohatou kulturu Gruzie a ochutnat nejlepší pálenku.

Sarajishvili – VSOP se 2x skleníčky – dárkové balení – 700 ml.

1299.00 vč. DPH
Dárkové balené Sarajishvili VSOP se dvěma skleníčky Přirozená rovnováha síly a hladkosti vytváří harmonickou směs Sarajishvili VSOP – výjimečného produktu