Gruzínská kuchyně nabízí i studené omáčky a dipy. Vhodné použití Adžiky je pro posílení imunitního systému a prevenci nemocí. Tkemali zlepšuje trávení a zrychluje metabolismus. Je vyrobená z divokých švestek – mirabelek. Můžete je použít i jako omáčky na grilování.

Zobrazuji všech 7 výsledků

Odžachuri – Adžika abchazská – 200g.

129.00 vč. DPH
Podle legendy si v dávných dobách mohli adžiku dovolit pouze bohatí lidé a používali ji k prevenci nemocí. Díky svému složení koření pomáhá posilovat imunitní systém, neutralizovat patogenní mikroorganismy a parazity v lidském těle.

Odžachuri – Tkemali červené – 300g.

95.00 vč. DPH
Červené tkemali je připravována z divokých červených švestek (mirabelek).

Odžachuri – Tkemali zelené – 300g.

95.00 vč. DPH
Zelené tkemali je připravována z divokých zelených švestek (mirabelek).

Odžachuri – Sacebeli klasické – 300g.

89.00 vč. DPH
Klasické satsebeli je jednou z nejoblíbenějších omáček gruzínské kuchyně. Připravuje se z vybraných rajčat, zeleniny a pikantních bylin.

Odžachuri – Jonjoli – nakládané výhonky klokoče – 500g.

109.00 vč. DPH
Nakládané jonjoli jsou důkladně umyté výhonky klokoče, které jsou marinovány několik hodin v předem připraveném nálevu. Nejčastěji se nich připravují chutné saláty.

Odžachuri – Sacebeli ostré – 300g.

80.00 vč. DPH
Pikantní omáčka satsebeli z výběrových rajčat se zeleninou a pikantními bylinami potěší hlavně ty, kteří hledají nové kombinace a chutě.

Odžachuri – Nakládaný česnek – 500 g.

149.00 vč. DPH
S gruzínským nakládaným česnekem získá každé jídlo výraznou bohatou chuť, proto jej ocení i ten nejlepší šéfkuchař. Česnek naložený po Gruzínský musíte ochutnat a hned se do toho zamilujete.