Gruzínská růžová vína

Objevte s námi nejlepší růžová vína ze slunečné Gruzie. Gruzínci se chlubí více než 8 000 let dlouhou tradicí vinařství, není se tedy čemu divit, že jejich vína patří mezi nejkvalitnější a nejznámější na světě. Kromě růžových vín u nás najdete také bílá, červená i jedinečná oranžová a přírodní kvevri vína.

Nejen gruzínská růžová vína

Kromě růžových vín u nás najdete také gruzínská bílá vína, gruzínská červená vína i jedinečná oranžová a přírodní gruzínská kvevri vína, která jsou výsledkem macerace ve speciálních hliněných nádobách kvevri. Udělejte ve svém životě místo pro nové chutě a užívejte si každý doušek. S víny od nás zapomenete na shon všedních dnů a budete si vychutnávat chvilky se sebou sama i ostatními.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Degustační sada ROSE vín – 3 druhy gruzínských rose vín

667.00 vč. DPH
Gruzínská Rose vína: suché Saperavi, polosuché Pirosmani a polosladké Alazani Valley.

Marani ROSE ALAZANI VALLEY – růžové polosladké gruzínské víno – 2021 – 0.75l.

229.00 vč. DPH
Růžové polosladké víno s dokonalou rovnováhou mezi sladkostí a kyselostí. Vyvážená, kulatá, jemná a neagresivní chuť.

Marani ROSE PIROSMANI polosuché gruzínské víno – 2021 – 0.75l.

219.00 vč. DPH
Růžové, polosuché víno s vůní lesních jahod, malin, smetany a jahodového jogurtu. V chuti ucítíte charakteristické tóny lesního ovoce a třešní. Svěží, nasládlý závěr s příjemnou kyselinkou.

Marani ROSE SAPERAVI gruzínské suché víno – 2021 – 0.75l.

229.00 vč. DPH
Šťavnatá a elegantní chuť a tóny granátového jablka a dřišťálu, uprostřed hedvábná a zaoblená, konec s živými tóny růžových okvětních lístků a vyváženou dochutí.