Koňaky a brandy

Independence Sarajishvili z roku 1918

vintage brandy Sarajishvili 1918

Independence Sarajishvili 1918

Společnost “Sarajishvili” oslavuje 100 let nezávislosti Gruzie zvláštním způsobem a věnuje tomuto významnému datu brandy jedinečných vlastností – “Independence” – vyrobené z jedinečného alkoholu z roku 1918. Podpisy vytištěné inkoustem na jediném kousku papíru 26. května 1918 se staly důkazem splnění snu Gruzie o mnoha staletích. Kus papíru takového významu pro gruzínskou historii, jeho struktura a dokonce i barva inkoustu, kterým byl podepsán, se staly zdrojem inspirace pro společnost „Sarajishvili“. Design a obsah produktu jsou zcela inspirovány vizuální stránkou Deklarace nezávislosti a podpisovým aktem.

Zvláštní a symbolické je i množství tohoto produktu – pouhých 1918 lahví. Tyto láhve z roku 1918 představují staletí naděje, kterou Gruzie měla na lepší, nezávislou budoucnost, stejně složité a mnohovrstevné jako samotný produkt. Každá láhev je vyrytá a nese jedinečné sériové číslo.

Před sto lety, 26. května 1918, gruzínská národní správní rada přijala zákon o nezávislosti země.

Sen o svobodě se stal skutečností, ale radost gruzínských vlastenců netrvala dlouho.

Nicméně několik let nezávislosti bylo pro zemi mimořádně plodných. Za to bychom měli být vděční těm, jejichž tvrdá práce, znalosti a vlastenectví připravily základ pro nový život Gruzie.

David Sarajishvili je toho vynikajícím příkladem. I když nebyl svědkem vyhlášení nezávislosti, jeho moderní vize a neúnavná práce položily základy svobodné budoucnosti Gruzie.

Naděje zrozená na začátku minulého století a více než sedm desetiletí přivádí Gruzii do bodu, kdy se tento sen opět stal skutečností.

Společnost Sarajishvili Company zůstává věrná myšlenkám svého velkého zakladatele a nadále respektuje minulost, drží krok s přítomností a má odvážnou vizi budoucnosti.

Jediným postavením a nejdůležitějšími hodnotami pro „Sarajishvili“ zůstává respekt k tradicím a nejvyšší kvalitě jejích produktů.

Společnost Sarajishvili Company proto oslavuje sté výročí nezávislosti Gruzie zvláštním způsobem a tomuto velmi významnému datu věnuje brandy „Independence“, nápoj s jedinečnými vlastnostmi a kvalitami.

 

Speciálně vytvořený obal a láhev této brandy odrážejí historický význam a vizuální stránku zákona o nezávislosti z roku 1918. Jedinečný duch roku 1918 ze vzácných zásob sklepa „Sarajishviliho“ se stal nápojem nejvyšší kvality a vytříbeného charakteru. Existence historicky významného lihového sklepa uděluje „Sarajishvili“ privilegium vytvořit tak výjimečný produkt. Množství produktu je také speciální a symbolicky omezené na 1918 lahví.

Staletí stará naděje Gruzie na lepší a svobodnou budoucnost, stejně složitá a mnohovrstevná jako samotný produkt, je ztělesněna v každé z lahví z roku 1918.

Prvotřídní brandy zrající v dubových sudech ve skladu lihovin Davida Sarajishviliho se vyznačuje bohatou, rafinovanou a elegantní vůní a chutí.

Nápoj, jehož barva přechází z tmavě zlaté do jantarové, je bohatý na tóny ovoce, dubu, dřeva, vanilky a čokolády. Hladká sametová chuť a pikantní hořkost podtrhují stáří této brandy.

Dne 26. května 1918 se podpisy podepsané inkoustem na kus papíru staly potvrzením ztělesnění staletého snu.

Na koni proti obloze poseté hvězdami byl St. George svědkem zákona, který učinil Gruzii nezávislým státem. Toto datum je jedním z nejvýznamnějších v historii Gruzie.

Kus papíru, který má pro dějiny Gruzie takový význam, i jeho textura a barva inkoustu se staly zdrojem inspirace pro „Sarajishvili“. Grafický vzor na elegantním víčku vykládaném kamenem je inspirován vizuální stránkou zákona o nezávislosti. Gravírovaná láhev byla navržena ve formě kalamáře, zatímco koňakový fusil nám připomíná pero.

Inkoustově zbarvená krabice noční oblohy je poseta stejnými hvězdami jako ty, které září za Svatým Jiřím na Aktu nezávislosti.